Elfelejtettem a jelszót

Magyar Válogatott
Magyar Válogatott : Átlövések és védések

Átlövések és védések

A Pannon Kupa első napján Ózdon Szlovéniával találkozott a magyar válogatott. A mérkőzés során egyetlen percig sem forgott veszélyben a mieink győzeleme, a végeredmény 37-25 lett.

A mérkőzés elején felváltva estek a gólok, de 3-3 után Görbicz büntetői, illetve Pastrovics védései nyomán a magyar válogatott négy-öt gólos előnyre tett szert. Tomori az első negyedórában csak védekezett, támadásban Herr Anita érkezett a helyére, de az ötvenedik válogatottságát ünneplő Tomori később már folyamatosan a pályán maradt. 11-6 után zárkózott az ellenfél, de zsinórban három gólt szereztünk, így biztosan vezetett a magyar együttes, hiszen támadásban könnyedén szerezte a gólokat Imre Vilmos csapata, bár Pastrovics Melinda bravúrjai nélkül szorosabb is lehetett volna a találkozó. Szünet után a győri játékosok pihenőt kaptak, a padon ült Görbicz, Vérten, Tomori és Hornyák is, igaz, Herr Orsolya váltotta Pastrovicsot. A második félidő elején Sopronyi lendült bele, de másik átlövőnk, Mörtel is eredményes volt. A magyar kapuban Herr büntetőt védett, így hízott az előnyünk, a 45. percre nyolc gólos lett a magyar vezetés, az újonc Orbán Adrienn góljával, de csakhamar tíz gólra hízlaltuk a fórt, majd a véghajrába erre még egy lapáttal rátett Imre Vilmos csapata, amely megérdemelten nyerte meg több mint tízgólos különbséggel a találkozót. Elsősorban támadásban mutatott jó teljesítményt a magyar együttes, valamint kapusai dicsérhetők.

Pannon-kupa:

MAGYARORSZÁG-SZLOVÉNIA 37-25 (20-14)
Ózd, 1500 néző. Játékvezetők: Bonifert, Oláh.

MAGYARORSZÁG: Herr O., Pastrovics (kapusok), Balogh 3, Bognár, Cifra, Görbicz 5 (4), Herr A., Hornyák Á. 2, Kovácsicz 3, Orbán 3, Mörtel 3, Sopronyi 6, Szamoránsky P. 3, Tomori 1, Vérten 3, Vincze 3. Szövetségi kapitány: Imre Vilmos.

SZLOVÉNIA: Pandzsic, Zec (kapusok), Argenti, Bojovics 1, Breznik 3, Cerenjak 1, Hrnjics, Irman 3, Mitrusevszka, Oven, Prapotnik, Pus, Skutnik 6, Son, Varlec 3, Zrnec 8 (5). Szövetségi kapitány: Primozs Pori.

Kiállítások: 8, ill. 6 perc.
Hétméteresek: 5/4, ill. 6/5.

Imre Vilmos szövetségi kapitány: - Hektikus volt a játékunk, könnyen lőttük a gólokat, de könnyen is kaptuk szünetig. Félidőben erre hívtuk fel a figyelmet, fegyelmezettebbé is vált a védelmünk. Magas támadásszámmal szerettük volna végigvinni a meccset, ez sikerült is. Örülök, hogy mindenkinek játéklehetőséget tudtam adni. Az újoncok lámpalázasak voltak, de Orbán Adrienn és Cifra Anita is levetkőzte elfogódottságát. Görbicz Anita megfázással, Vérten Orsolya combizom-húzódással bajlódott a héten, így ők ma kevesebbet játszottak.

Sopronyi Anett: - Élveztem a mérkőzést, a jó kezdés jót tett a csapatnak, így gördülékenyen ment a játék. Az edzéseken a páros-kapcsolatokra koncentráltunk, ezeken még javítani kell, de a játékunk optimizmusra ad okot

A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?    *****    A szörnyek miért csak éjjel bújnak elõ? Az ártatlan külsõ mögött is lapulhat valami rémes? - fórumos szerepjáték    *****    Ünnepeld a magyar költészet napját a Mesetárban! Boldog születésnapot, magyar vers!    *****    Amikor nem tudod mit tegyél és tanácstalan vagy akkor segít az asztrológia. Fordúlj hozzám, segítek. Csak kattints!    *****    Részletes személyiség és sors analízis + 3 éves elõrejelzés, majd idõkorlát nélkül felteheted a kérdéseidet. Nézz be!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, egyszer mindenkinek érdemes belenéznie. Ez csak intelligencia kérdése. Tedd meg Te is. Várlak    *****    Új kínálatunkban te is megtalálhatod legjobb eladó ingatlanok között a megfelelõt Debrecenben. Simonyi ingatlan Gportal    *****    Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.